Визначити перший і останній члени геометричної геометричної прогресії в якій S11=2047,g=2,n=11


Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Анжелика.

Відповідь:b1=1 b11=1024

Покрокове пояснення:

s11=b1(q^n - 1)/q-1

b1=2047/2047=1

b11=1*2^10=1024