216. На одному складі було в 3 рази більше телевізорів, ніж на другому. Після того, як з першого

складу взяли 20 телеві. зорів, а на другий привезли 14, телевізорів на обох складах стало порівну. Скільки телевізорів було на кожному склалі спочатку? НАПИШИТЕ КАКОЕ ТУТ УСЛОВИЕ (УМОВА) ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушенко Анастасия.

                                           Задача, приклад

                                                 Умова:

1ск-? більше в 3 рази,взяли 20тел

2ск-? привезли 14тел

                                            Розв'язання

х- на 2 складі

3х - на 1 складі

3х-20=х+14

3х-х=14+20

2х=34

х=17 - на 2 складі

3*17=51- на 1 складі

Відповідь: 51тел - на 1 складі,  17тел - на 2 складі