На першому складі було в 3 рази більше телевізорів, ніж на другому. Коли з першого складу вивезли

20 телеві-зорів, а на другий привезли 14, телевізорів на обох скла-дах стало порівну. Скільки телевізорів було на кожномускладі спочатку?( Дам 30 балов!!)​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Валюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3x - 20 = x + 14

3x - x = 14 + 20

2x = 24

x = 24:2

x = 12 телевизоров было во втором складе первоначально

12*3=36 телевизоров было в первом складе первоначально