Знайдіть корні рівняння 3х²-16х+6=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Герасименко Влад.

Відповідь:

x1=\frac{8-\sqrt{46}}{3}, x2=\frac{8+\sqrt{46}}{3}

Покрокове пояснення:

x=\frac{-(-16)+-\sqrt{(-16)^2-4*3*6}}{2*3}

x=\frac{16+-\sqrt{184}}{6}

x=\frac{16+-2\sqrt{46}}{6}

x=\frac{8+-\sqrt{46}}{3}