30%доріг між двома населеними пунктами становить 60км. 42%усього шляху заасфальтували. Скільки

кілометрів дороги заасфальтовано.

Ответы на вопрос

Отвечает Салехова Лилиана.

Ответ:

84 км дороги заасфальтовано

Пошаговое объяснение:

1) 30%-60 км

100% - х км

х= (100×60)/30= 200 км - весь шлях

2) 100%-200 км

42%-у км

у=(42×200)/100 =84км