За три тижні було заасфальтовано 20 км дороги.За перший тиждень було заасфальтовано 30% дороги, за

другий 55% залишку.Скільки кілометрів дороги заасфальтували за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Касаткин Слава.

Ответ:

1 тиждень - 6 км. (20÷100×30)

2 тиждень - 7.7 км.(14 (залишок) ÷100 ×55

3 тиждень - 20-(6+7.7)=20-13.7=6.3