Знайти середнє арифметичне чисел а)3,5.2,5 б)84,2.39,6в)125.467г)236.467​


Ответы на вопрос

Отвечает Milano Oksy.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб знайти середнє арифметичне потрібно додати числа та поділити на їх кількість

а)(3.5+2.5)/2=3

б)(84.2+39.6)/2=61.9

в)(125+467)/2=296

г)(236+467)/2=351.5