Розв'яжіть рівняння у2+5у у+1=6 у+1


Ответы на вопрос

Отвечает Сизов Максим.

Ответ:

y2-5y=0

y(y-5)=0

y=0 aбо y-5=0

y=5

y1=0, y2=5

y+1=6

y=6-1

y=5

y+1=0

y=-1

Пошаговое объяснение:

Как-то легенько :)