більша сторона паралеллограму та висота,проведена до неї дорівнюють відповідно 16 і 5см. Знайти

іншу висоту якщо менша сторона дорівнює 10см.

Ответы на вопрос

Отвечает Демин Семен.
S=ah1=bh2
16*5=10*h2
h2=16*5/10=8см