На осі OX знайти точку, рівновіддалену від точок A( 1; 2; 2 ) і B(−2; 1; 4).​


Ответы на вопрос

Отвечает Ващилина Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

O(x;0;0)

(1-x)²+2²+2²=( -2-x)²+1+4²

1+x²-2x+8=4+4x+x²+17

9-4-17=4x+2x

‐12=6x

x=-2

(-2;0;0)