8. Юрко пробігає все коло стадіону 1 балл за 4 хв, а його молодша сестра – за 6 хв. Через який час

вони зустрінуться, якщо одночасно побіжать зіспільного старту в протилежних напрямках? * 2хв 24c 2хв36с O4хв24c бхв24c пожалуйста помогите у меня кр!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Нина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1 : 4 = 1/4 пробігає за 1 хвилину Юрко

1 : 6 = 1/6 пробігає за 1 хвилину молодша сестра

Нехай час зі спільного старту до зустрічі буде - х, тоді маємо рівняння

х/4+х/6 = 1

Помножимо всі члени рівняння на 12

3х+2х=12

5х= 12

х= 12 : 5

х= 2,4 хвилини вони зустрічаються якщо одночасно пробіжать зі спільного старту в протилежних напрямкахнапрямках