Юрко пробігає все коло стадіону за 4 хв , а його молодша сестра - за 6 хв через який час вони

зустрічаються якщо одночасно пробіжать зі спільного старту в протилежних напрямках ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаревский Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 : 4 = 1/4 пробігає за 1 хвилину Юрко

1 : 6 = 1/6 пробігає за 1 хвилину молодша сестра

Нехай час  зі спільного  старту до зустрічі буде - х, тоді маємо рівняння  

х/4+х/6 = 1  

Помножимо всі члени рівняння на 12
3х+2х=12

5х= 12

х= 12 : 5

х= 2,4 хвилини вони зустрічаються якщо одночасно пробіжать зі спільного старту в протилежних напрямках