На спортивній базі було 20 туристів. Зранку в гори вирушило 6 туристів, а потім ще 3. Скільки

туристів залишилися на базі?

Ответы на вопрос

Отвечает Николайчук Мария.

Ответ:

1) 6+3=9(т.)-вирушило в гори

2)20-9=11(т.)-залишилися на базі

Відповідь: 11 туристів залишилися на базі

Пошаговое объяснение: