Срочно дам 30 балов На одній туристичній базі було на 70 туристів меньше ніж на 2-гій, коли на 1

базу прибуло 45 туристів, а з другої частини туристів виїхало то на 2-гій базі виявилося на 12 чоловік меньше ніж на першій. Скільки туристів виїхало з 2-гої бази?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Аня.

Ответ:

37 туристов

Пошаговое объяснение:

x - количество туристов на 2-й турбазе.

y - количество туристов, выехавших со 2-й турбазы.

x-70+45=x-y+12

-25=12-y

y=25+12=37 туристов выехало со 2-й турбазы.