Знайдіть значення виразу: -9 4/7-(-5 2/5)-(8 3/5)-1,5-3,7


Ответы на вопрос

Отвечает Королев Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

= -9. 4/7 + 5. 2/5 - 8. 3/5 - 1,5 - 3,7 =

-9. 20/35 + 5. 14/35 - 8. 21/35 - 5,2 =

-4. 6/35 - 8. 21/35 - 5,2 =

-12. 27/35 - 5,2 =

-12. 27/35 - 5. 2/10 =

-12. 27/35 - 5. 1/5 =

-12. 27/35 - 5. 7/35 = -17. 34/35