Виконати дії зручнимспособом -20*(-19)*0,5


Ответы на вопрос

Отвечает Зубков Данил.

Ответ:

190

Пошаговое объяснение:

так як це множення, то просто достатньо змінити порядок дій.

1) -20• 0,5 = -10

далі дуже легко знайти відповідь

2) -19 • (-10) = 190

Отвечает Вечерик Екатерина.

Ответ:

190

(-20)*0.5=-10

(-19)*(-10)=19*10=190

Пошаговое объяснение: