Периметр трикутника дорівнює 9,36 см. Одна його сторона має довжину 3,05 см, а друга – на 1,98 см

довша за першу. Знайди третю сторону трикутника. Даю 40 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Saenko Ruslana.

Пошаговое объяснение:

3,05+1,98=5,03 (см) друга сторона

9,36-3,05-5,03=1,28 (см) третя сторона

Перша сторона 3,05 см, друга сторона 5,03 см, третя сторона 1,28 см.

Трикутника з такими сторонами не існує, тому що найдовша сторона трикутника не може бути більшою за суму двох інших сторін.

Отвечает Ivanova Karina.

Пошаговое объяснение:

Дано

Р=9,36 см.

а=3,05 см.

b-? на 1,98 см. >

Найти

с=?

Решение

P=a+b+c

c=P-a-b

b=3,05+1,98=5,03 см.

c=9,36-3,05-5,03=1,28 см.

Ответ: 1,28 см.