Одна сторона трикутника на 8 см довша за другу и на 5 см довша за третю. Знайди довжину найбільшої

сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 50 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Запольская Лейла.

Пошаговое объяснение:

1 сторона ∆ = х + 8 см

2 сторона ∆ = х см

3 сторона ∆ = х + 8 - 5 = х + 3 см

Р ∆ = 50 см

х + 8 + х + х + 3 = 50

3х + 11 = 50

3х = 50 - 11

3х = 39

х = 39 : 3

х = 13

1 сторона ∆ = (х + 8) = 13 + 8 = 21 см

2 сторона ∆ = (х) = 13 см

3 сторона ∆ = (х + 3) = 13 + 3 = 16 см

Р ∆ = 21 + 13 + 16 = 50 см

Наибольшая сторона = 21 см