В саду собрали 163,6 кг груш и разложили их в три посуды. В первую посуду положили 3,5 раза меньше,

чем во вторую посуду, а в третью на 14,8 кг меньше, чем во вторую. Сколько килограммов груш положили в первую посуду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рогозина Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість груш, яку положили в другу посуду, як "х" кілограмів.

Перша посуда містить 3,5 раза менше, ніж друга, тобто 3.5 * x.

Третя посуда містить на 14,8 кг менше, ніж друга, тобто (x - 14.8) кг.

Знаємо, що всі груші разом складають 163,6 кг, отже:

(3.5x) + x + (x - 14.8) = 163.6

Тепер розв'яжемо це рівняння:

3.5x + x + x - 14.8 = 163.6

Зберемо подібні члени:

5.5x - 14.8 = 163.6

Тепер додамо 14.8 до обох сторін рівняння:

5.5x = 163.6 + 14.8

5.5x = 178.4

Тепер розділимо обидві сторони на 5.5, щоб знайти значення x:

x = 178.4 / 5.5 ≈ 32.36

Отже, в другу посуду поклали близько 32.36 кг груш. А в першу посуду поклали 3.5 раза менше, тобто:

3.5 * 32.36 ≈ 113.26 кг.

Отже, в першу посуду поклали близько 113.26 кг груш.