Сторона АС трикутника ABC у три рази більша за сторону AB і на 3 см менша, ніж сторона ВС. Знайди

сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 31 см. пж срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Пошаговое объяснение:

АВ — х см

АС — 3х см

ВС — 3х + 3 см

Р ∆ = 31 см

х + 3х + 3х + 3 = 31

7х + 3 = 31

7х = 31 - 3

7х = 28

х = 28 : 7

х = 4

АВ — (х) = 4 см

АС — (3х) = 3 * 4 = 12 см

ВС — (3х + 3) = 12 + 3 = 15 см

Р = 4 + 12 + 15 = 31 см