Скільки кілограмів цукерок міститься у двох ящиках якщо в одному ящику 11, 5 кг цукерок а в другому

на 2,2 кг менше

Ответы на вопрос

Отвечает Маматова Валерия.

Відповідь:

20,8 кг

Покрокове пояснення:

Перший ящик - 11,5 кг

Другий ящик - на 2,2 кг менше ніж в першому

1)11,5-2,2=9,3 (кг) - цукерок в другому ящику

2)11,5+9,3=20,8(кг) - міститься цукерок у двох ящиках

Відповідь: 20,8 кілограм.