153. По периметру городу прямокутної форми натягу шнур завдовжки 136 м. Яка довжина городу, якщо и

ширина становить 18 м? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Захар.

Ответ:

Р=а+а+b+b=2a+2b

a - длина

b - ширина

2b= P-2a

2b=136-36

2b=100

b=50

Ответ:50

Отвечает Бухмина Ангелина.

Ответ:

50

Пошаговое объяснение:

ширина городу 18 метрів, значить віднімемо із загальної довжини 18*2=36 метрів. отже, довжина = (136 - 36) : 2 = 100:2 = 50. якщо що через перекладчик на українську перекладаю, не знаю чи правильно перевів)