1) Замініть додавання множенням і обчисліть результат: a) 2,7+ 2,7+ 2,7; 5) 13,26 + 13,26 + 13,26 +

13,26 + 13,26; B) 0,83 + 0,83 + 0,83 + 0,83.​

Ответы на вопрос

Отвечает Емангулов Степа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a) 2,7+ 2,7+ 2,7=2,7*3=8,1

б) 13,26 + 13,26 + 13,26 + 13,26 + 13,26=13,26*5=66,3

B) 0,83 + 0,83 + 0,83 + 0,83.=0,83*4=2,52