Знайдіть відстань між точками А(х) і B(у), якщо: a) x =-5; y = 1; б) х = -4; у = -0,5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Соня.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

Середина відрізка CD(4 + (-2)) : 2 = 1. Отже, А(1).

Середина відрізка MN(-3 + (-5)) : 2 = -4. Отже, В(-А).

Відстань між точками А і В дорівнює |1 - (-4)| = 5.