Знайдіть площу трикутника, сторони якого дорівнюють 11 см, 25 см, 30 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Екимова Александра.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

S=\sqrt{p(p-a)(p-b)(p-c)}\\ p=\frac{a+b+c}{2} \\p=\frac{11+25+30}{2} =33\\S=\sqrt{33(33-11)(33-25)(33-30)}=\sqrt{17424}  =132см²