Знайти довжину кола та площу діаметер = 14 метрів​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлюк Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола  дорівнює : С=2пR , радіус рівний R= d/2= 14 : 2= 7 м

С= 2п*7 = 14п м

Площа кола дорівнює: S= пr²= п * 7²= 49п м²