Якого найбільшого значення набуває функція у=2sin3x-0,5?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ашомко Дмитрий.

Ответ:

у[max]=1,5

Пошаговое объяснение

Синус приймає значення від -1 до 1, тому функція приймає максимальне значення:
у=2sin3x-0,5=2*1-0.5=1,5