Якого найбільшого значення набуває функція y=-½x²+4x-5​


Ответы на вопрос

Отвечает Турдыев Саша.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

y'=- -x+4=0

-x+4=0

-x= -4

х=4

у(4)= -8+16-5= 3

(4: 3)