Доведіть, що вираз - x^2 +8x-17 при будь-яких значеннях x набуває лише від'ємних значень, якого

найбільшого значення набуває цей вираз і при якому значенні х? Дуже потрібна відповідь.!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x²+8x-17=x²+8x+16-33=(x+4)²-33

Найбільше значення = 33 при  x=-4