Петрик прочитав книгу за два дні.Першого дня він прочитав 6/13 всієї книги.Яку частину Петрик

прочитав другого дня. СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Соснина Софья.

Пошаговое объяснение:

1 - 6/13 = 13/13 - 6/13 = 7/13 (часть) - книги прочитал во 2 день