5. Учень першого дня прочитав 5 книги, а другого на 7 першого. КНИГИ менше, ніж Яку частину книги

прочитав учень другого дня? Чи встиг він прочитати книгу за два днi? поможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Синдинова Кристина.

Відповідь:

1)  5+5=10

2)10+7=17

3)17-2=15

4)15:5=3

Покрокове пояснення: вІДПОВІДЬ 3