до 300 г розчину барiй хлориду ВаСl, масою 300 г із масо- вою часткою речовини 18% долили 50 г

води. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в новому розчині.​срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Бобпат Александр.

Відповідь:

m(ВаСl2)=300*18/100=54г

m(розч)==300+50=350г

w=54*100/350=15,4%

Пояснення: