першого дня в пекарню привезли 1560 ц борошна, а другого- у 3рази більше. на випікання хліба

витратили 3185 ц борошна. скільки центнерів борошна залишилося в пекарні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Царёва Снежана.

Завезли 1 раз-1560 ц

Завезли 2 раз-? ц, но в 3 р > чем в 1 раз
Израсходовали-3185 ц.

Осталось-? ц

1)1560*3=4680(ц)-завезли 2 раз.

2)4680+1560=6240(ц)-завезли всего.

3)6240 -3185=3055(ц)-осталось

Ответ:3055 ц