У пекарні для приготування ватрушок витратили 24 кг сиру.На це пішла 1\3 всього сиру,що був у

пекарні.На приготування пасок витратили ще 36 кг сиру.Скільки кг сиру залишилося в пекарні?

Ответы на вопрос

Отвечает Силаев Толя.
24*3=72 кг сиру всього було у пекарні
24+36=60 кг сиру на виготовлення ватрушек та пасок разом
72-60=12 кг сиру залишилось
==========================