. Сума двох чисел дорівнює 8,3. Як змінить- ся сума, якщо один з доданків збільшити на 3,7, а інший

зменшити на 2,9? ДАЮ 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Высоченко Рина.

Ответ:

Сума збільшиться на 0,8

Пошаговое объяснение:

Нехай a+b- сума, тоді нова сума дорівнює:

(a+3,7)+(b-2,9)=a+3,7+b-2,9=

=(a+b)+(3,7-2,9)=(a+b)+0,8

Сума збільшиться на 0,8