На фабриці виготовляють сумки. За день було виготовлено 170 сумок, із яких 5 сумок виявилися з

прихованими дефекта- ми. Знайдіть імовірність того, що куплена в магазині сумка з цієї партії виявиться якісною.​

Ответы на вопрос

Отвечает Платонов Артур.

Ответ:

170-5=165 (шт) якісні

p =  \frac{165}{170}  = 0.97 = 97\%

(тільки "р" повинна бути "Р")