Бырыншы бригада жумысты 8 сагатта орындайды екыншы бригада 1,7/8 есе кешыгып бытыреды екы бригада

бырлесе ыстеп жумысты канша сагатта бытырер еды 5класс

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ксения.
ОтветОтвет15/22 сағат.

Қадамдық түсініктеме:

1 жұмыс / 1 сағат – бірінші бригаданың жылдамдығы.

1:1 + 7/8/1 сағат - екінші бригаданың жылдамдығы.

1:1+7/8/1сағ=8/15

1 жұмыс / 1 сағат = 15/15

8/15+15/15=23/15

22/15 = 1 құл 15/22 сағатқа

Пошаговое объяснение: