Бiрiншi бригада жумысты 8 сагатта орындайды . Екiншi бригада 1бүтін 8ден 7 есе кешігіп бiтiредi .

Екi бригада бiрлесе iстеп жумысты каншы сагатта бiтiрер еді ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белозёрова Юлия.

Ответ:

15/22 часа.

Пошаговое объяснение:

1раб/1час - скорость первой бригады.

1:1+7/8/1час - скорость второй бригады.

1:1+7/8/1час=8/15

1раб/1час =15/15

8/15+15/15=23/15

22/15 = 1 раб за 15/22 часа.

Ответ:15/22 часа.