Геометрична задача: Довжина ламаної становить 10 см. Сума довжини першої і другої ланки - 7 см,

другої і третьої - 8 см. Знайди довжину кожної ланки ламаної

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Настя.

Ответ:

1- 2см,2 - 5см, 3- 3см

Пошаговое объяснение:

Х1+х2=7

Х2+х3=8

(Х1+х2)+(х2+х3)=10+х2

7+8=10+х2

15-10=х2

Х2=5 см 2 Ланка

7-5=2см 1 Ланка

8-5=3см 3 ланка

Отвечает Федина Полина.
Ответ:1-2см,2-5см,3-3см