Розв'яжи геометричну задачу. Довжина ламаної становить 9 см. Сума довжин першої і другої ланки 6

см, другої і третьої — 7 см. Знайди довжину кожної ланки ламаної та побудуй її.​

Ответы на вопрос

Отвечает Amirbekova Nurai.

Ответ:

|-2см, ||-4см, |||-3см

Пошаговое объяснение:

9-7=2 (|)

9-6=3 (|||)

9-(2+3)=4 (||)