Чому дорівнює НСД (42; 105)?


Ответы на вопрос

Отвечает Федоткина Валентина.

42 | 2                              105 | 3

21 | 3                               35 | 5

7 | 7                                 7 | 7

1                                      1

42 = 2 · 3 · 7                  105 = 3 · 5 · 7

НОД (42 и 105) = 3 · 7 = 21 - наибольший общий делитель

42 : 21 = 2                      105 : 21 = 5

Вiдповiдь: НСД (42; 105) = 21.

Отвечает Ференци Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо  на прості множники 42 і 105

42 = 2 · 3 · 7

105 = 3 · 5 · 7

Загальні множники чисел: 3; 7

Щоб знайти НСД чисел, необхідно перемножити їх загальні множники:

НСД (42; 105) = 3 · 7 = 21