У класі навчається 30 учнів, з них 12 хлопців.Яке відсоткове відношення кількості дівчат до

кількості хлопців?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Эллина.

у класі 30 учнів, 12 хлопців, решта, 30-12=18, дівчата.

відсоткове відношення дівчат до хлопців вираховуємо формулою

a : b*100%, де а - к-сть дівчат, b - к-сть хлопців

18/12 * 100 = 1.5*100 = 150%

дівчат у класі 60%, хлопців 40%