Вартість телевізора знизилась з 360 грн до 306 грн.На скільки відсотків знизилась ціна телевізора?

Если не сложно то можно с пропорцию?

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Юлиана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

360-306=54грн знижка

360 - 100%

54 - х

Х=54×100÷360=15% знижка