6." Поле прямокутної форми має площу 72 а, його довжина 90 м. Обчисліть периметр поля ПОМОГИТЕ!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Чанилов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

72а=7200м²

7200÷90=80м ширина

Р=(90+80)×2=340м

0 1
Отвечает Гриценко Диана.

Ответ:

72а =7200м кв

7200/90=80м ширина

2(90+80)=340 м - периметр

0 1