За першу годину турист пройшов 4 3/4 а за другу на 1 7/8 км менше. Який шлях подолав турист за 2

год?

Ответы на вопрос

Отвечает Колотовкина Полина.
За 2 години він подолав 7 цілих, 5/8 кілометрів

Треба знайти
кількість кілометрів за другу годину. тому від 4 цілих 3/4 віднімаємо 1 цілу
7/8
Для цього зведемо до спільного
знаменника:
4 цілих, 3*2/4*2 та 1 ціла, 7/8
за другу годину: 4 ц., 6/8 - 1 ц., 7/8 =
2 4., 7/8 (км)
За першу та другу години: 4 ц., 3/4 + 2
Ц., 7/8 =
4 Ц., 6/8 + 2
4., 7/8=7 4., 5/8 (KM)