Довжини сторін прямокутника дорівнюють ОА=3, ОВ=4. Виразіть через i та j наступні вектори: OA AC

CB BO

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Ксюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Прямокутник  ОАСВ :   вектори      ОА = 0*і + 3*j ;      AC = 4*i + 0*j ;

          CB = 0*i - 3*j ;      BO = - 4*i + 0*j  .