Пожалуйста нсд знайты 35 и 245 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рылова Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо  на прості множники 35  і 245

35 = 5 * 7

245 = 5 * 7 * 7

Загальні множники чисел: 5; 7

Щоб знайти НСД чисел, необхідно перемножити їх загальні множники:

НСД (35; 245) = 5 * 7 = 35

Отвечает Дворская Катерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35/5. 245/5

7/7. 49/49

5*5=25