Складіть рівняння дотичної і нормалі до кривої в в точці з абсцисою х = 3


Ответы на вопрос

Отвечает Астапенко Стас.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

y=k(x-x0)+y0

x0=3

y0=y(3)=3\sqrt[3]{3*3-1}=3*2=6

k=y'=(\sqrt[3]{3x^{4}-x^{3}  })'=1\3*(3x⁴-x³)⁻²\³*(12x³-3x²)=(12x³-3x²)\3*\sqrt[3]{(3x^{4}-x^{3} )^{2} }=

=(4x³-x²)\\sqrt[3]{(3x^{4}-x^{3} )^{2} }

k(3)=(4*3³-3²)\\sqrt[3]{(3*3^{4}-3^{3} )^{2} }=99\\sqrt[3]{(3^{3} (9-1))^{2} }=99\(9*\sqrt[3]{64})=11\4

y=11\4*(x-3)+6

y=2,75x-2,25