Срочно!!!! Площа прямокутника дорівнює 36 см². Якою стане площа прямокутника, якщо довжина

залишиться без змiн, а ширина: 1)збільшиться у 2 рази;2)зменшиться у 4 рази?​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Алина.

Ответ:

1) а*b*2 = 36*2=72(см2)

2)а*b/4 = 36/4=9 (см2)