Розв'яжи задачу в робочому зошиті. Торговець продає горіхи двох сортів: 1-й — по 90 грн за

кілограм, — 2-й по 60 грн за кілограм. Скільки кілограмів горіхів кожного сорту він має взяти, щоб отримати 50 кг суміші по 72 грн за кілограм? З ДІЯМИ І СХЕМОЮ​

Ответы на вопрос

Отвечает Меновщиков Павел.

Ответ:

хкг по 90ц и (50-х)кг по 60 грн

90х+60(50-х)=72*50

90х+3000-60х=3600

30х=3600-3000

30х=600

х=600:30

х=20кг по 90ц

50-20=30кг по 60 грн

Пошаговое объяснение: